top of page
iStock-490218552-1000x836_edited.jpg

W zabiegach wykorzystujemy kompleksową gamę specjalistycznych preparatów przeznaczoną do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku, ukierunkowana na różne jej problemy, takie jak: starzenie, zmiany skórne, przebarwienia, skóra naczynkowa i rumień, rewitalizacja na bazie witaminy C. Kwasy dermatologiczne, wykorzystywane do tej pory w peelingach do złuszczania skóry, znalazły nowe zastosowanie w terapeutycznej pielęgnacji skóry – RESURFACING.


Resurfacing obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry i w konsekwencji jej przebudowę – remodeling. Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.

 

resurfacing
kwasami

RESURFACING KWASAMI - ZAAWANSOWANE TERAPIE SKÓRNE

zabiegi na twarzy

rytuały

A.G.E. solution

Intensywny zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym skórę. Bardzo intensywne odmłodzenie i przebudowa skóry. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku.

A.C. solution

Intensywny zabieg redukujący zmiany skórne. Oczyszcza skórę, reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku i przy każdym typie skóry.

M.E.L.A. powerclay

Intensywna terapia redukująca przebarwienia i przywracająca jednolity koloryt skóry. Wyjątkowo bogaty skład substancji aktywnych wykazuje silne działanie rozjaśniające, ale również przeciwstarzeniowe i odmładzające.

C.R.COMPLEX solution

Specjalistyczna terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym. Wykazuje intensywne działanie anti-redness, redukuje rumień i zaczerwienienia, a także działa przeciwzapalnie i łagodząco w terapii trądziku różowatego. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i uelastycznia, dzięki czemu zmniejsza ich widoczność i zapobiega ich uszkodzeniom.

TCA TOUCH

Terapia resurfacingu kwasem trójchlorooctowym w połączeniu z arbutyną i siarczanem magnezu o szerokim spektrum działania. Następuje intensywna redukcja oznak starzenia oraz natychmiastowy efekt wygładzenia skóry i liftingu.

T.D.S. firming

Zaawansowany preparat do terapii mikroigłowej mający na celu restrukturyzację, rewitalizację, ujędrnienie, lifting oraz nawilżenie problematycznych obszarów twarzy.

 

Linia Mild – kwasy całoroczne, dla skóry trądzikowej, tłustej, idealne dla młodej skóry.
Kwasy zawarte w preparatach Mild skomponowane zostały razem ze składnikami aktywnymi w taki sposób, żeby nie złuszczać a odnawiać. Dzięki nowoczesnej formule uzyskujemy efekt poprawy jakości skóry na całej jej grubości. Unikalna kombinacja kwasu laktobionowego z retionolem i nośnikiem PH-DVC sprawia, że osiągamy intensywne dotlenienie i nawilżenie oraz wzmocnienie bariery hydrolipidowej. Dzięki temu znikają drobne zmarszczki a skóra nabiera blasku. Zawarty w AC mild kwas azelainowy jest cennym składnikiem przeciwzapalnym oraz seboregulującym. Dodatkowo przeciwdziała powstawaniu zaskórników i redukuje drobne przebarwienia pozapalne. Zabiegom nie towarzyszy dyskomfort.

 

Wskazania:

 • Fotostarzenie się skóry

 • Skóra trądzikowa, zanieczyszczona

 • Przebarwienia o różnej etiologii, niejednolity kolor skóry

 • Zmarszczki, wiotkość skóry, zaburzenia w owalu twarzy

 • Skóra wymagająca natychmiastowego rozświetlenia i odżywienia

 • Skóra naczynkowa, rumień, trądzik różowaty

 • Skóra wrażliwa, atopowa

 • Utrata jędrności skóry

 • Skóra szara, matowa, skóra palacza

Efekty:

 • Wygładzenie i odmłodzenia skóry

 • Przebudowa skóry

 • Redukcja widoczności blizn i przebarwień potrądzikowych

 • Ujednolicenie kolorytu skóry

 • Intensywna redukcja oznak starzenia

 • Redukcja zaczerwienień, działanie łagodzące w terapii trądziku różowatego

 • Wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych

 • Uelastycznienie, lifting i nawilżenie skóry 

zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty w naszym salonie skontaktuj się z nami już teraz pod numerem

+48 500-016-116

Zapraszamy również do rezerwacji online poprzez serwis Booksy:

Booksy_Logos-black.png
z
bottom of page