top of page

MEDYCYNA

ESTETYCZNA

mezo
14.jpg

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podawaniu pod skórę substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy i mikroelementy, za pomocą strzykawki i igły. Mezoterapia igłowa prowadzi do rewitalizacji skóry, poprawy napięcia i jej szybkiego gojenia, co sprawia, że stara skóra zastępowana jest nową.  Przynosi efekt liftingu, poprawia jędrność i elastyczność skóry, modeluje kontury twarzy i świetnie radzi sobie z redukcją zmarszczek. Zabieg rozpoczyna się od wywiadu lekarskiego, po zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu, lekarz dobiera odpowiednią substancję czynną, która będzie skuteczna w leczeniu problemu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA ( TWARZ, SZYJA, DEKOLT, DŁONIE, SKÓRA GŁOWY):

mezoterapia

igłowa

botoks
botoks.webp

Botoks to potoczna nazwa zabiegu z wykorzystaniem preparatów zawierających toksynę botulinową. Działanie botoksu polega na połączeniu z płytką nerwowo-mięśniową, co prowadzi do nietrwałego porażenia skurczu mięśni. Uniemożliwione staje się przekazywanie impulsów nerwowych. Przez to mięśnie są rozluźnione, a zmarszczki wygładzone. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej poleca się przede wszystkim pacjentom, którzy na wskutek różnych chorób mają nieprawidłowe napięcie na twarzy. Z tego względu iniekcje botulinowe są rekomendowane np. pacjentom z bruksizmem. Można nim leczyć również nadpotliwość. Trwa maksymalnie 10-20 minut. Na początku lekarz zaznacza na twarzy pacjenta miejsca, w które następnie wstrzykuje bardzo cienką igłą potrzebne dawki botuliny.

botoks

botoks

osocze
osocze-bogatopłytkowe.jpg

Osocze bogatopłytkowe, inaczej PRP (Platelet Rich Plasma) to preparat krwiopochodny zawierający skoncentrowane płytki krwi zawieszone w niewielkiej ilości osocza.  Osocze pomaga walczyć z oznakami starzenia się skóry, dlatego procedura ta przeznaczona jest przede wszystkim dla cer dojrzałych z widoczną utratą gęstości i jędrności. Zabieg rozpoczyna pobranie od pacjenta krwi z dołu łokciowego oraz odwirowanie jej. Następnie lekarz  ostrzykuje twarz, szyję i dekolt pacjenta otrzymanym uprzednio osoczem bogatopłytkowym.

OSOCZE 

OSOCZE

fibryna
siatka_twarz_full.png

Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Jest to metoda w stu procentach bezpieczna, ponieważ wykorzystuje się w niej własną krew pacjenta, z której otrzymuje się preparat. W ciągu kolejnych tygodni po zabiegu, jej składniki regenerują tkanki od wewnątrz, inicjują naturalne procesy naprawcze naszej skóry oraz stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Fibryna bogatopłytkowa jest doskonałą metodą poprawy wyglądu twarzy, usuwania zmarszczek, leczenia bruzd nosowo-wargowych czy też poprawy estetyki okolicy oczu. 

Zarówno próbówki oraz zestawy pobraniowe do osocza i fibryny posiadają niezbędne certyfikaty do stosowania w medycynie.

FIBRYNA:

FIBRYNA

wolumetria
Zrzut ekranu 2021-08-3 o 23.34.18.png

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy. Zabieg pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Kwas hialuronowy, który używany jest do zabiegu, pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki. Zabieg wolumetrii twarzy polega na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Stosowane preparaty są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze.

wolumetria twarzy

wolumetria

twarzy

usta
Zrzut ekranu 2021-08-3 o 23.39.00.png

Zabieg powiększania/modelowania ust kwasem hialuronowym nie tylko pozwala uwydatnić usta i nadać im właściwy kształt, ale jest równie często stosowany w celu ich pielęgnacji. Bardzo dobre efekty takich zabiegów uzyskuje się przy korekcji warg zbyt wąskich, asymetrycznych, oraz o opadających kącikach. Po zakończeniu zabiegu usta są znakomicie nawilżone, odzyskują swój naturalny kolor oraz pierwotną jędrność. 

MODELOWANIE UST

modelowanie

ust

zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty w naszym salonie skontaktuj się z nami już teraz pod numerem

+48 500-016-116

Zapraszamy również do rezerwacji online poprzez serwis Booksy:

Booksy_Logos-black.png
kontakt tel
bottom of page